MEAN WELL HRPG-450-15
Kód: HRPG-450-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 450W; 15VDC; 30A
Detailní informace
Detailní popis produktu