MEAN WELL HRPG-300-5
Kód: HRPG-300-5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 300W; 5VDC; 60A
Detailní informace
Detailní popis produktu