MEAN WELL HRPG-300-48
Kód: HRPG-300-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 336W; 48VDC; 7A
Detailní informace
Detailní popis produktu