MEAN WELL HRPG-300-36
Kód: HRPG-300-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 324W; 36VDC; 9A
Detailní informace
Detailní popis produktu