MEAN WELL HRPG-300-15
Kód: HRPG-300-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 330W; 15VDC; 22A
Detailní informace
Detailní popis produktu