MEAN WELL HRPG-200-48
Kód: HRPG-200-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 206,4W; 48VDC; 4,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu