MEAN WELL HRPG-200-36
Kód: HRPG-200-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 205,2W; 36VDC; 5,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu