MEAN WELL HRPG-200-24
Kód: HRPG-200-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 201,6W; 24VDC; 8,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu