MEAN WELL HRPG-150-48
Kód: HRPG-150-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 158,4W; 48VDC; 3,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu