MEAN WELL HRPG-150-36
Kód: HRPG-150-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 154,8W; 36VDC; 4,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu