MEAN WELL HRPG-150-24
Kód: HRPG-150-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 156W; 24VDC; 6,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu