MEAN WELL HRPG-150-15
Kód: HRPG-150-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 150W; 15VDC; 10A
Detailní informace
Detailní popis produktu