MEAN WELL HRPG-150-12
Kód: HRPG-150-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 156W; 12VDC; 13A
Detailní informace
Detailní popis produktu