MEAN WELL HRPG-1000N3-48
Kód: HRPG-1000N3-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1000W; 48VDC; 21A
Detailní informace
Detailní popis produktu