MEAN WELL HRPG-1000N3-36
Kód: HRPG-1000N3-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1000W; 36VDC; 28A
Detailní informace
Detailní popis produktu