MEAN WELL HRPG-1000N3-24
Kód: HRPG-1000N3-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1000W; 24VDC; 42A
Detailní informace
Detailní popis produktu