MEAN WELL HRPG-1000-48
Kód: HRPG-1000-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1000W; 48VDC; 21A
Detailní informace
Detailní popis produktu