MEAN WELL HRPG-1000-15
Kód: HRPG-1000-15
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 960W; 15VDC; 64A
Detailní informace
Detailní popis produktu