MEAN WELL HRPG-1000-12
Kód: HRPG-1000-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 960W; 12VDC; 80A
Detailní informace
Detailní popis produktu