MEAN WELL HRP-600N3-36
Kód: HRP-600N3-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 630W; 36VDC; 17,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.39 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 17,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, remote sense
Druh krytu: 977G
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 28,8...39,6V DC
Řada výrobce: HRP-N3
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Výkon: 630W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 630W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 17,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%