MEAN WELL HRP-200-36
Kód: HRP-200-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 205,2W; 36VDC; 5,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.74 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 5,7A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 28,8...39,6V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 205,2W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 205,2W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 5,7A
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%