MEAN WELL HRP-200-15
Code: HRP-200-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.76 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88%
Output current: 13,4A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 201W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 201W
Výstupní proud: 13,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 902E
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 15V DC