MEAN WELL HRP-200-12
Kód: HRP-200-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200,4W; 12VDC; 88%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.78 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 16,7A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 902E
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 10,2...13,8V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 200,4W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 200,4W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 16,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%