MEAN WELL HRP-100-48
Kód: HRP-100-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 105,6W; 48VDC; 2,2A
Detailní informace
Detailní popis produktu