MEAN WELL HRP-100-36
Kód: HRP-100-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 104,4W; 36VDC; 2,9A
Detailní informace
Detailní popis produktu