MEAN WELL HRP-100-24
Kód: HRP-100-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 108W; 24VDC; 4,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu