MEAN WELL HRP-100-12
Kód: HRP-100-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 102W; 12VDC; 8,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu