MEAN WELL HLG-240H-15B
Code: HLG-240H-15B
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 1.31 kg
Availability: On request
Efficiency: 90%
Output current: 15A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG B
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 244,2x68x38,8mm
Výkon: 225W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 225W
Výstupní proud: 15A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Řada výrobce: HLG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 90%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC