MEAN WELL HLG-240H-12AB 230V / 12Vdc 16A 192W IP65
Kód: 8824012ABDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
| Rozměr šířka: | 0 mm |
| Rozměr délka: | 0 mm |
| Rozměr výška: | 0 mm |
| Celkový výkon / příkon: | 0 W |
| Napětí na vstupu: | 230 |
| Napětí na výstupu: | 12 |
| Výstupní proud: | 16000 mA |
| Stupeň krytí IP: | 65 |
| Délka záruky v měsících: | 60 |
| Lze formátovat - desky: | Ne |
| Lze formátovat - profily: | Ne |




