MEAN WELL HLG-185H-C1050B
Kód: HLG-185H-C1050B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 95÷190VDC; 1050mA; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.09 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 1,05A
Druh krytu: 994D
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: HLG C B
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 95...190V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 95...190V DC
Výstupní proud: 1,05A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG C B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -25...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 94%