MEAN WELL HLG-185H-48AB
Kód: HLG-185H-48AB
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 187,2W; 48VDC; 1,95÷3,9A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.1 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 1,95...3,9A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 43...53V DC
Řada výrobce: HLG-185H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 187,2W
Výstupní napětí: 48V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 187,2W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,95...3,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-185H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 94%