MEAN WELL HLG-185H-15
Kód: HLG-185H-15
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 172W; 15VDC; 11,5A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.14 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 92%
Výstupní proud: 11,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 994D
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče FG L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 172W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 172W
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní proud: 11,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 92%