MEAN WELL HLG-150H-48AB
Kód: HLG-150H-48AB
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 48VDC; 3,2A; 90÷305VAC; IP65
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.13 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 3,2A
Doplňkové funkce: ovládací vstup 0-10V DC/PWM
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: konstantní proud+napětí
Řada výrobce: HLG-150H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 3,2A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-150H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče
Počet výstupů: 1
Účinnost: 94%