MEAN WELL HLG-150H-12
Kód: HLG-150H-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 12VDC; 12,5A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91,5%
Výstupní proud: 12,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 954D
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče FG L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 12V DC
Délka vývodů: 0,3m
Použití: LED
Napájecí napětí: 127...431V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Režimy práce: proudový zdroj
Pracovní teplota: -40...70°C
Výstupní proud: 12,5A
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 12V DC
Výkon: 150W
Druh krytu: 954D
Účinnost: 91,5%