MEAN WELL HLG-120H-54AB
Kód: HLG-120H-54AB
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.06 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 1,1...2,3A
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče PE L N
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupných napätí: 49...58V DC
Rada výrobcu: HLG-120H
Stupeň krytia: IP65
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x68x38,8mm
Výkon: 124,2W
Výstupné napätie: 54V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 124,2W
Výstupní proud: 1,1...2,3A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-120H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 54V DC