MEAN WELL HLG-120H-48AB
Kód: HLG-120H-48AB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 48VDC; 1,2÷2,5A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.08 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93,5%
Výstupní proud: 1,2...2,5A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 43...53V DC
Řada výrobce: HLG-120H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 48V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,2...2,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-120H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93,5%