MEAN WELL HLG-120H-42A
Kód: HLG-120H-42A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 122W; 42VDC; 1,4÷2,9A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.08 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 1,4...2,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 38...46V DC
Řada výrobce: HLG A
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 68x220x38,8mm
Výkon: 122W
Výstupní napětí: 42V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 122W
Výstupní napětí: 42V DC
Výstupní proud: 1,4...2,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 68x220x38,8mm
Řada výrobce: HLG A
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Účinnost: 93%