MEAN WELL HEP-600-20
Kód: HEP-600-20
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 560W; 20VDC; 14÷28A
Detailní informace
Detailní popis produktu