MEAN WELL HEP-320-15A
Kód: HEP-320-15A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 285W; 15VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.95 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 92,5%
Výstupní proud: 9,5...19A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...17V DC
Řada výrobce: HEP-320
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 252x90x43,8mm
Výkon: 285W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 285W
Výstupní napětí: 15V DC
Výstupní proud: 9,5...19A
Vnější rozměry: 252x90x43,8mm
Řada výrobce: HEP-320
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92,5%