MEAN WELL HEP-185-48A
Kód: HEP-185-48A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 187,2W; 48VDC; 94%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.1 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 1,95...3,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh krytu: 994D
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 43...53V DC
Řada výrobce: HEP-185
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 187,2W
Výstupní napětí: 48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 187,2W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,95...3,9A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HEP-185
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%