MEAN WELL HEP-1000-48
Kód: HEP-1000-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1008W; 48VDC; 21A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 4 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 21A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 90...305V AC, 250...431V DC
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 48...60V DC
Řada výrobce: HEP-1000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Výkon: 1008W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1008W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 21A
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Řada výrobce: HEP-1000
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%