MEAN WELL HDR-100-24
Kód: HDR-100-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 92W; 24VDC; 3,83A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu