MEAN WELL HDR-100-12N
Kód: HDR-100-12N
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 100W; 12VDC; 7,5A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu