MEAN WELL HBGC-300-L-ADA
Kód: HBGC-300-L-ADA
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 300W; 116÷232VDC; 1,4A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu