MEAN WELL HBGC-300-H-ADA
Kód: HBGC-300-H-ADA
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 300W; 29÷58VDC; 5,6A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu