MEAN WELL HBG-200-48A
Kód: HBG-200-48A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 196,8W; 48VDC; 2,46÷4,1A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.49 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 2,46...4,1A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HBG-200
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: Ø151,68x66,5mm
Výkon: 196,8W
Výstupní napětí: 48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 196,8W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 2,46...4,1A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: Ø151,68x66,5mm
Řada výrobce: HBG-200
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu
Účinnost: 93%