MEAN WELL HBG-100-36B
Kód: HBG-100-36B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 97W; 21,6÷36VDC; 2,7A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.14 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 2,7A
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -40...60°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: HBG B
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: Ø130x66,5mm
Výkon: 97W
Výstupní napětí: 21,6...36V DC
Délka vývodů: 0,3m
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 97W
Výstupní napětí: 21,6...36V DC
Výstupní proud: 2,7A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: Ø130x66,5mm
Řada výrobce: HBG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...60°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 91%