MEAN WELL HBG-100-24AB
Kód: HBG-100-24AB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 96W; 14,4÷24VDC; 2400÷4000mA; IP65
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.14 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90,5%
Výstupní proud: 2,4...4A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: HBG-100
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: Ø130x66,5mm
Výkon: 96W
Výstupní napětí: 14,4...24V DC
Délka vývodů: 0,2m, 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 96W
Výstupní napětí: 14,4...24V DC
Výstupní proud: 2,4...4A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Vnější rozměry: Ø130x66,5mm
Řada výrobce: HBG-100
Ochrana: proti přepětí OVP
Pracovní teplota: -40...85°C
Elektrické připojení: vodiče
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu
Účinnost: 90,5%