MEAN WELL GST18E12-P1J
Kód: GST18E12-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 12VDC; 1,5A; 18W; 86%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.21 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 1,5A
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 18W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 12V DC
Max. výstupní proud: 1,5A
Výkon: 18W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Účinnost: 86%
Provedení konektoru: přímý
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C