MEAN WELL GST160A24-R7B
Kód: GST160A24-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 24VDC; 6,67A; Výv: KYCON KPPX-4P; 160W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní napájecí zdroje
Záruka: 24
Hmotnost: 0.7 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 6,67A
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Výkon: 160W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 24V DC
Max. výstupní proud: 6,67A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 160W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 93%